בית
אודות
מוצרים
מידע ועזרים
צור קשר
מספר לקוח
סיסמה
שכחת סיסמה?
החלטה על תוכנת השכר לבית העסק שלך, אינה בהכרח החלטה פשוטה.
על התוכנה להיות כלי עבודה קל מאוד לשימוש, כזה שמייעל ומפשט את תהליכי העבודה וכן כלי המיישם את החוק בצורה נאמנה ומדוייקת. בנוסף, כיוון שמערכת היחסים לא נגמרת ברכישת התוכנה אלא רק מתחילה בה, ישנה חשיבות רבה בבחירת שירות מקצועי, מנוסה וזמין. כאן אנחנו שמחים להיכנס לתמונה.
אנו מאמינים כי השירות שלנו, ותוכנת השכר מיכפל יעניקו לך תנאי עבודה מצויינים ושקט נפשי.
מה הצד שלנו בעסקה?
בכל הנוגע לתוכנה - שמירה על עדכניות התוכנה בהתאם לשינוי חוקי העבודה והמיסוי והמשך פיתוח מתמיד של כלי עבודה נוחים ומתקדמים.
מיכפל נחשבת כיום לתוכנת השכר הידידותית והקלה ביותר לעבודה, אנו זוקפים זאת לתקשורת המתמדת עם לקוחותינו, הבנת הצרכים שלהם ויישומם בתוכנה.

בכל הנוגע לשירות - בסקר האחרון קיבלה מיכפל ציון 9.2 בשביעות רצון הלקוחות.
אנו מאמינים כי הגענו לאיכות שירות גבוהה מאוד בזכות שני עקרונות מנחים: האחד נובע מתוך ההבנה כי אין תלמיד לא טוב, ולכן אנו משקיעים מאמץ רב בלימוד התוכנה על מנת שכל לקוח יוכל ליהנות מניצול מקסימאלי שלה.
השני נובע מתוך ההבנה כי כל שיחה ופנייה המגיעה מלקוח נובעת מהצורך לפתור בעיה וכי עלינו להיות קשובים ולהיענות בצורה הטובה והמקצועית ביותר לפיתרונה.

בכל הנוגע לתלוש - כל תלוש מוצא את עצמו בסופו של דבר בידיו של עובד הזקוק להבין מה משמעות כל חלק בו. תלושי מיכפל נחשבים לתלושים הקלים ביותר להבנה והידידותיים ביותר, תוך שימת דגש לכל הנדרש בתיקון 24 ובחוק הגנת השכר.
אנו שמחים וגאים כי תלושי מיכפל מגיעים ליותר מ- 1,350,000 מועסקים בחודש.

ואם התחרטתם ? מכל סיבה, תוכלו לקבל את כספכם חזרה עד שישים ימים מיום הרכישה.
מיכפל מיועדת:
למפעלים וחברות בכל מגזרי השוק הפרטי ללא הגבלת מספר העובדים בחברה, למנהלי חשבונות, עצמאיים, לשכות שירות, מלכ"רים, עמותות, רואי חשבון, יועצי מס וחשבי שכר.
הכלים בתוכנה שהופכים את העבודה לקלה:
דוחות אקטיביים
תפריטים צפים
דיווח נתוני שכר באמצעות גיליונות
דיווח הפרשי שכר בגין תקופות קודמות
חישוב רכיבי שכר באמצעות נוסחאות
קביעת מועדי תשלום לרכיבי השכר
מחולל דו"חות
דו"חות ותלושים ב Email
מנגנוני תפעול רב חברתיים
ועוד...
 
להצעת מחיר
 
כל הזכויות שמורות למיכפל מיקרו מחשבים בע"מ © | 03-5620191